b876c4b09218f90a91328d7da8379ec8 شرکت عرضه جو دامی محلی ارگانیک

جو دامی محلی یکی از محصولات ارگانیک و پرکاربرد برای مصارف تغذیه ای دام های مختلف می باشد. این محصول، نقش مهمی در وزن گیری دامها دارد. از طرفی کیفیت گوشت حاصل از آنها نیز بسیار مطلوب خواهد بود. به همین خاطر، از جایگاه ویژه ای برخوردار است. در این مطلب به معرفی شرکت عرضه انواع جو دامی محلی خواهیم پرداخت.

شرکت عرضه جو دامی محلی ارگانیک

مقایسه انواع جو دامی محلی و خارجی

مقایسه انواع جو دامی محلی و خارجی در رابطه با مقایسه انواع جو دامی محلی و خارجی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

جو های دامی محلی عموما ارگانیک هستند و کودهای آلی به عنوان نهاده ها در اختیار آنها قرار می گیرد. در نتیجه نیاز به استفاده از سموم و کود های شیمیایی نمی باشد. از این رو کیفیت و طعم مطلوب تری داشته و دام رغبت بیشتری برای خوردن آنها دارد. به این ترتیب در یک مدت کوتاه تر، وزن آن افزایش پیدا می کند.

استفاده از جو محلی به عنوان یکی از پارامتر های اثرگذار بر رشد، می تواند جایگزین بسیار مناسی برای انواع محرک های رشد دامی به شمار آید. همچنین در مقایسه با نوع خارجی، هزینه های کمتری را در بر خواهد داشت و صرفه اقتصادی برای دامداران به دنبال دارد.

طبق تحقیقات صورت گرفته، میزان پروتئین علوفه دامی محلی بشتر از نوع خارجی آن بوده . همچنین درصد انرژی زایی بالاتری را هم به خود اختصاص می دهد. این تاثیرات را در شیر گاوهای شیری به وضوح می توان مشاهده نمود. در مقایسه انواع جو دامی محلی و خارجی باید اشاره کرد که میزان بتاگلوتان متفاوتی دارند. در نتیجه نوع اول یعنی جو ارگانیک، قابلیت هضم بهتری خواهد داشت.

مقدار لیزین، کلسیم و همچنین ویتامین های جو داخلی بیشتر ازجو خارجی بوده ، فیبر آنها هم بالاتر است.

فروش مستقیم جو دامی محلی

فروش مستقیم جو دامی محلی این سایت، فروش مستقیم انواع مختلف جو های محلی دامی را به صورت عمده در سراسر کشور انجام داده و سفارشات متعدد از هر نقطه ای از ایران را پذیرا خواهد بود. لذا متقاضیان خرید این محصول، فقط می بایست سفارشات خود را در این سایت ثبت نمایند.

خرید بدون واسطه و عمده جو موجب شده است که دخالت دلالان و واسطه های فروش از آن خذف شود. در نتیجه قیمت تمام شده محصول کاهش خواهد یافت. خریداران عمده، مشمول تخفیفات ویژه هم می گردند.

البته علاوه بر مورد مذکور، دلایل دیگری نیز بر هزینه خرید این محصول اثر گذار هستند. کیفیت جو مهمترین این عامل است. درصد ترکیبات مفید آن هم عامل بعدی می باشد. هزینه های حمل و نقل و جابه جایی هم می تواند نقش مهمی در تغییر قیمت ها داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *